אודות

היי, אני גבי!

מאמנת שיווקית בהווה, נטורופתית בעבר,
וחובבת מושבעת של הSpice girls.

היי, אני גבי!

מאמנת שיווקית בהווה, נטורופתית בעבר,
וחובבת מושבעת של ה-Spice girls.
אז אם אנחנו לא מכירות
הנה קצת עליי...
אם היית אומרת לי לפני כמה שנים "גבי, יום אחד תהיי מאמנת שיווקית" הייתי אומרת לך "תגידי לי השתגעת?! מה לי ולמקצוע המכירתי הזה..." אבל באיזשהו שלב הכל השתנה..

לפני כמה שנים בכלל הייתי נטורופתית (שזה אומר שטיפלתי פה ושם ובשאר הזמן עבדתי בעבודות זמניות כדי להחזיק את הראש מעל המים) ולמרות שממש אהבתי לטפל, הרגשתי שאני לא מצליחה לייצר מזה הכנסה ולהגיע למספיק אנשים, לא משנה כמה פוסטים פרסמתי.

ידעתי שכדי להצליח לעשות את מה שאני רוצה, אני חייבת להפסיק לנחש ולקחת את עצמי ואת העסק שלי בידיים ועשיתי את הדבר שהפחיד אותי מכל - הלכתי לקורס שיווק ועמידה על במה...

מפה לשם משהו קרה, למדתי ששיווק זה לא לדחוף, זה לא למכור באגרסיביות וזה ממש ממש לא להיות מניפולטיבית ומגעילה - למדתי שלשווק את העסק שלי זה ללמוד להביע את עצמי, זה לדבר ללקוחה שלי בגובה העיניים וזה להפיץ את השליחות האמיתית שלי בעולם.

לונג סטורי שורט, לקחתי עשרות קורסים שיווקיים בנושאים שונים, עשיתי הסבת מקצוע והפכתי להיות בעצמי מאמנת שיווקית (עם טאץ' של מטפלת כי בכל זאת, משהו מהנטורופתיה נשאר). עד היום ליוותי מאות נשים שלמדו איך להאמין במי שהן ובמה שהן עושות, איך להפיץ את השליחות שלהן ואיך לעשות את זה בצורה אותנטית ונאמנה לעצמן!
האני מאמינה שלי
לתת באהבה
אני אוהבת את מה שאני עושה, אני אוהבת לעזור ואני רוצה שהעסק שלי יהווה מקום של נתינה. נתינה לנשים עצמאיות שמגיע להן לפרוץ!
אותנטיות ושקיפות
לעולם לא אבטיח הבטחות שלא אוכל לקיים. אני לא מאמינה בקיצורי דרך ובסיסמאות אלא בעבודה אחראית ובהתמדה.
לתת 120%
אני שואפת לרמה הכי גבוהה - בשבילי ובשבילך. כשאת בוחרת להשקיע בליווי איתי תדעי שאת מקבלת את ההכי טוב שיש לי לתת - בין אם זה בידע ובכלים ובין אם בשירות.
אני כאן בשבילך
ברגע שאנחנו עובדות ביחד (ובתקווה גם לפני) - אני ואת הופכות להיות שותפות להצלחה שלך. את חשובה לי וההצלחה שלך חשובה לי גם.
אני לא בשביל כולם
הסגנון שלי הוא לא בשביל כולם. חשוב לי לעבוד עם נשים אופטימיות ומלאות באמביציה שמוכנות להעמיק לא רק בעסק שלהן אלא גם בעצמן.
חיבור בין עסק לנפש
כאן זה לא רק ביזנס.
הקשבה ללב היא הכרחית. את יודעת הכי טוב מה נכון לך ואני כאן כדי לתת לך כלים להעצים את זה.
"אף אחד לא נהיה עני מנתינה"
מאחורי הקלעים
אני מאמינה שאנחנו לא סתם כאן ואני מאמינה שאם הגעת דווקא אליי (ודווקא למילים האלה) שגם את חושבת איפשהו כמוני.

אני מאמינה שלכל אחת ואחד מאתנו יש משמעות על כדור הארץ, כולנו כאן כי יש לנו מה לתת ואיך להפוך את העולם למקום טוב יותר (אם רק נצליח להקשיב לשליחות האמיתית שקיימת בתוכנו)

מעבר לרצון שלי להשפיע על האמונה של נשים כלפי עצמן ולעזור להן להיות הגרסה הכי טובה ועוצמתית שלהן - חשוב לי לא פחות לעזור לאלה שלא מסוגלים לעזור לעצמם.

מאז ומתמיד גדלתי עם חיות בבית אבל משום מה להתנדב איתם היה לי מאוד קשה (מודה). היה לי קשה מדי לראות את הסבל, הבדידות והעצב שלהם בעיינים. קשה לי להכיל את הכאב שלהם, בעיקר כי זה פשוט לא הוגן.

הבטחתי לעצמי כבר שהייתי קטנה, שאני אעשה כל מה שביכולתי כדי לתת ולעזור לבעלי חיים. אומנם לא אגשים את החלום של לפתוח חוות כלבים ולשחק איתם כל היום - אבל אוכל לתרום להם ולבעלי חיים נוספים בעזרת חלק מההכנסות מהעבודה שלנו יחד.

דעי שבזכות החלומות שלך, הרצונות שלך והנכונות שלך ללכת אחרי הלב שלך, את תורמת לא רק לעצמך אלא גם לחיים אחרים ובעייני, אין שליחות גדולה מזו.

נ.ב - בתמונה זה חואן קארלוס הכלב (והחבר הכי טוב) האהוב עליי בעולם.

רוצה להשאר בקשר ולקבל כלים חינמיים ממני ישירות למייל?

הצטרפי לקהילה

דילוג לתוכן