שירותים

"משמעות החיים היא למצוא את המתנה שלך,
מטרת החיים היא לתת אותה לסביבה"

שירותים

"משמעות החיים היא למצוא את המתנה שלך,
מטרת החיים היא לתת אותה לסביבה"
פגישת אסטרטגיה 1:1

פגישת אסטרטגיה שתוציא את העסק שלך לפרונט

הגיע הזמן להוציא את העסק ממאחורי הקלעים ולהגביר את הנוכחות של העסק בעולם הדיגיטל. בסוף המפגש תצאו עם אסטרטגיה ברורה ותוכנית פעולה שתוציא את העסק לפרונט.

“שנים היה לי קשה עם החלק השיווקי של העסק שלי, כשזה נגע לשיווק לא ידעתי מה נדרש ממני כדי לעשות זאת נכון ופשוט הלכתי לאיבוד בין ההמון, ברגע שהכרתי את גבי הכל השתנה, היא הייתה לי כמו אור בחשכה ועזרה לי להבין את הדרך שלי ומה נכון ויעבוד לי ולעסק שלי.”

ליווי פוקוס VIP

ליווי אישי חד שבועי מגה ממוקד והכי אישי שיש

בין אם את בתחילת הדרך ולא יודעת מאיפה לעזאזל להתחיל או שאת כבר תוך כדי תנועה אבל מרגישה שהגעת למחסום או אפילו לקצת חוסר תשוקה בעשייה – הליווי הזה בשבילך!

בליווי נפגש לשעה וחצי של שיחה צפופה בזום כדי לנתח, להניע ולמקד את מה שאת ספציפית צריכה כדי להעיר את הניצוץ שבך מחדש.

לאחר מכן תקבלי הקלטה של הפגישה יחד עם משימות פרקטיות וניתנות ליישום שהותאמו ספציפית עבורך כדי להתחיל להניע אל עבר המטרה שלך כשאני מלווה אותך ומחזיקה לך את היד לאורך כל השבוע כדי שתוכלי לייצר תנועה בדרך שהכי נכונה לך. 

“בשיחה אחת עם גבי, היא הראתה לי בדרך פשוטה איך לדבר ולהעביר מסר חזק ומדוייק. ביום אחד של פרסום שכלל הסבר קצר בלבד נרשמו כבר 30 נשים! אני מתרגשת להתחיל!

ביה"ס לשיווק אותנטי

 קורס שיווק אונליין – 6 שבועות

ביה”ס לשיווק אותנטי היא תוכנית מקוונת בת 6 שבועות שנועדה לעזור לך לטפח עסק רווחי באמצעות שיווק אונליין שמחובר למי שאת ולשליחות שלך.

חשוב: ביה”ס לשיווק אותנטי טרם נפתח אבל…
עד שהקורס יפתח את מוזמנת להצטרף לרשימת המתנה ולקבל את המדריך שלי עם מעל 50 כלים חינמיים שיעזרו לך לטפח את העסק שאת חולמת עליו כבר עכשיו! (+תקבלי ממני טיפים שווים, כלים ומוטיבציה ישירות למייל אחת לשבועיים) 

רוצה להשאר בקשר ולקבל כלים חינמיים ממני ישירות למייל?

הצטרפי לקהילה

דילוג לתוכן