שירותים

"משמעות החיים היא למצוא את המתנה שלך,
מטרת החיים היא לתת אותה לסביבה"

שירותים

"משמעות החיים היא למצוא את המתנה שלך,
מטרת החיים היא לתת אותה לסביבה"
ליווי פוקוס VIP

ליווי אישי חד שבועי מגה ממוקד והכי אישי שיש

בין אם את בתחילת הדרך ולא יודעת מאיפה לעזאזל להתחיל או שאת כבר תוך כדי תנועה אבל מרגישה שהגעת למחסום או אפילו לקצת חוסר תשוקה בעשייה – הליווי הזה בשבילך!

בליווי נפגש לשעה וחצי של שיחה צפופה בזום כדי לנתח, להניע ולמקד את מה שאת ספציפית צריכה כדי להעיר את הניצוץ שבך מחדש.

לאחר מכן תקבלי הקלטה של הפגישה יחד עם משימות פרקטיות וניתנות ליישום שהותאמו ספציפית עבורך כדי להתחיל להניע אל עבר המטרה שלך כשאני מלווה אותך ומחזיקה לך את היד לאורך כל השבוע כדי שתוכלי לייצר תנועה בדרך שהכי נכונה לך. 

"בשיחה אחת עם גבי, היא הראתה לי בדרך פשוטה איך לדבר ולהעביר מסר חזק ומדוייק. ביום אחד של פרסום שכלל הסבר קצר בלבד נרשמו כבר 30 נשים! אני מתרגשת להתחיל!"

#יוצרות_תוכן

קורס דיגיטלי לכתיבת תוכן שגורם לאנשים להתאהב בשירות שלך

שיווק באמצעות יצירת תוכן הוא כלי חובה בעולם של היום. זו אסטרטגיה מוכחת לייצירת תנועה מתמשכת, למתן אמון עם הקהילה שלך ולהגדלת המכירות.

בתוכנית הזו תלמדי איך לייצר תוכנית תוכן בצורה אסטרטגית וברת השגה כדי שתוכלי להשאר מחוברת לקהילה שלך, למשוך לקוחות חדשים ולקדם את העסק שלך בעזרת היחודיות האישית שלך.

בקורס תלמדי איך לגרום לאנשים לעצור ולקרוא, איך לגרום להם ליצור איתך אינראקציה, איך לאזן בין תוכן חינמי לבין תוכן בתשלום ותייצרי בנק רעיונות לתוכן ל6 חודשים קדימה!

"אני חייבת לשתף! רק שני פוסטים מתחילת התהליך איתך וכבר פנתה אליי מישהי והתעניינה בתוכנית שלי! הכי לא ציפיתי שזה יקרה כל כך מהר! בטח שלא עם 400 עוקבים!!! פשוט מטורף לגלות שכשעובדים מדוייק מקבלים תוצאות מדוייקות"

ביה"ס לשיווק אותנטי

 קורס שיווק אונליין – 6 שבועות

ביה"ס לשיווק אותנטי היא תוכנית מקוונת בת 6 שבועות שנועדה לעזור לך לטפח עסק רווחי באמצעות שיווק אונליין שמחובר למי שאת ולשליחות שלך.

חשוב: ביה"ס לשיווק אותנטי טרם נפתח אבל…
עד שהקורס יפתח את מוזמנת להצטרף לרשימת המתנה ולקבל את המדריך שלי עם מעל 50 כלים חינמיים שיעזרו לך לטפח את העסק שאת חולמת עליו כבר עכשיו! (+תקבלי ממני טיפים שווים, כלים ומוטיבציה ישירות למייל אחת לשבועיים) 

רוצה לדבר?
אני כאן בשבילך

רוצה להשאר בקשר ולקבל כלים חינמיים ממני ישירות למייל?

הצטרפי לקהילה

דילוג לתוכן