loader image

הטבת הרשמה מוקדמת - 20% הנחה לזמן מוגבל!

standout

להוציא את העסק שלך לאור

הרשמה חד פעמית וגישה פתוחה לכל המחזורים!

זה לא סתם...

אם נמאס לך

רק כאן אני עדיין לא יודעת מה לכתוב

אין שום סיבה...

"מספר העוקבים שלי הוכפל, בנות יוצרות איתי קשר באופן שוטף להתעניין בתוכנית!"

"יש לי כבר שתי לקוחות משלמות בתכנית ועוד כמה פוטנציאליות וזה בלי שיש לי עמוד נחיתה מסודר שמסביר את כל האינפורמציה…כל זה בזכות פוסטים נכונים באינסטגרם שהם תוצאה של העבודה שלנו ביחד וכל מה שלמדתי בזכותך.. מבחינתי הנגשת לי את החלום שלי”"

נטע ארגז - נטורופתית ומאמנת

מה אם יכולת...

אין יותר ניחושים – תביני לאן את רוצה ללכת ואיך לבנות תוכנית שמתאימה לך.

אין יותר להסתכל על מתחרים ולהלחם על המקום שלך – תדעי בדיוק איך להציג את היתרון שבלעבוד איתך!

תייצרי הצעה משכנעת כל כך שאנשים ירגישו שקראת להם את המחשבות

אין מה להתבחבש, את הולך להכיר את הקהל שלך כל כך טוב שתדעי בדיוק על מה לדבר`

תכירי את...

StandOut

בין אם העסק שלך בחיתולים ואת מנסה להבין בדיוק מה את מציעה ובין אם את כבר עסק שעובר שמחכה לצאת החוצה בדיגיטל – StandOut זה בשבילך!

הנה ההזדמנות שלך לקחת את העסק שלך קדימה וליצור נוכחות דיגיטלית שקשה להתעלם ממנה!
הקורס הזה עוצב בצורה הכי מוקפדת כדי לתת לך את כל הידע, הכלים והפרקטיקה שאת צריכה כדי לדייק את העסק שלך ולהתחיל למנף אותו בדיגיטל בצורה הכי מותאמת אלייך!

אז תתכונני להכיר את עצמך ואת העסק שלך מקרוב, להציא את הייחודיות שלך לאור, למשוך אלייך לקוחות מדוייקים ולקחת את המותג שלך לאיפה שהוא נועד להיות!

מה מחכה לך בפנים

01

מודול 1

משמעות ובהירות עסקית

במודול הזה תצרי חזון עסקי ואישי שיעזרו לך לנתב את המשך הדרך בצורה ברורה ומותאמת אישית וליצור דרייב שיניע אותך וימשוך אלייך אנשים נוספים בדרך.

 • שיעור 1 – הצלחה היא אישית
 • שיעור 2 – מציאת משמעות בעשייה

02

מודול 2

מיתוג עצמי

במודול הזה תגלי את הכח שבמיתוג עצמי ותלמדי מהו הקול היחודי של העסק שלך ואיך להוציא אותו החוצה. אחרי המודול הזה תדעי משהו הערך הייחודי שלך על פני המתחרים בשוק ותדעי איך להעביר בביטחון את המסר שלך כדי למשוך לקוחות מדוייקים!

 • שיעור 1 – למנף את האותנטיות שבך
 • שיעור 2 – להביע את הערכים שלך
 • שיעור 3 – למצוא את הקול שלך
 • שיעור 4 – ליצור את המסר שלך 
 • שיעור 5 – לבנות את הסיפור שלך

03

מודול 3

האנשים שלך

במודול הזה תגלי למה ״להגדיר את קהל היעד שלך״ זו עצה נוראית ומה כדאי לך לעשות במקום. בנוסף תקבלי ממני את ה-שיטה הכי טובה שתעזור לך לפצח כל שירות וכל פוסט שתצרי מכאן הלאה!

 • שיעור 1 – יצירת הלקוח המושלם
 • שיעור 2 – יצירת חיבור רגשי
 • שיעור 3 – מה הלקוח באמת קונה – מסרים נסתרים

04

מודול 4

שירות בלתי ניתן לסירוב!

גלי את האומנות שביצירת שירותים שאי אפשר לסרב להם! תשיגי הבנה עמוקה יותר בנוגע למה שהלקוחות שלך הכי צריכים, מצבי את ההצעה שלך בצורה אסטרטגית שגורמת לאנשים להתעניין וספקי חווית שירות יוצאת דופן שגורמת לאנשים להמליץ עלייך שוב ושוב ושוב!

 • שיעור 1 – יצירת הצעה שאי אפשר לסרב לה
 • שיעור 2 – יצירת מותג פרמיום ותמחורים
 • שיעור 3 – שירות שיוצר אוהדים מושבעים

05

מודול 5

סיכום ויציאה לדרך

במודול האחרון נעשה סיכום קצר, נוודא ביחד שמעכשיו והלאה את יודעת בדיוק מה את עושה, ואיפה את צריכה להתחיל להופיע כדי לבנות את המותג שלך בצורה אסטרטגית!

 • יצירת ״הביו״ שיוביל אותך בבטחון
 • הבנת האסטרטגיה להמשך

הדרכות שיפילו אותך מהכיסא! מוכנה?

בונוס 1

למכור מבלי לדחוף

איך לנהל שיחת הכירות בטלפון בצורה אפקטיבית וטובה שתעזור לך לסגור לקוחות מבלי לדחוף להם דבר.

בונוס 2

מבוא לכתיבת תוכן

תלמדי את המרכיבים הכי חשובים ביצירת תוכן שגורם לאנשים לעצור, לקרוא וכמובן להגיב.

בונוס 3

פיד שממנגט לקוחות

תלמדי איך ליצור פיד שמשדר את מי שאת ואיך לתכנן אותו חודשים קדימה

בונוס 4 - עם ליאור קמחי

בניית מותג זכיר

תלמדי איך ליצור מותג שאי אפשר להתעלם ממנו - כזה שיש מזהים שהוא שלך!

בונוס 5 - עם בר ארבל

אסטרטגיית גדילה באינסטגרם

תלמדי את אבני הדרך שיעזרו לך לייצר גדילה בעמוד האינסטגרם שלך ולהביא לקוחות.

בונוס 6 - עם ספיר בנדה

לקחת את העסק לצעד הבא

תלמדי איך לקחת את העסק שלך לשלב הבא באמצעות אתר או דף נחיתה וממה את צריכה להתחיל

ואם תהית אז כן, זה כולל-

תמיכה לכל הדרך!

ברגע שאת מצטרפת ל- StandOut את תצטרפי אוטומטית לקהילה של נשים שחושבות כמוך!
כאלה שיתמכו בך, שיעזרו לך וגם אני אהיה שם כמובן!

דפי מיקוד

שיכווינו אותך ויעזרו לך להתאים את כל הקורס הזה ספציפית לעסק שלך!

איזור קהילה

בתוך ביה״ס קיים איזור תגובות חי ובועט ושבו תוכלי להעלות כל שאלה שתעלה ואני אהיה שם בשבילך.

איזור שאלות ותשובות

תהיה לך גישה לבנק שאלות ותשובות כדי להעניק לך את כל התובנות והאקסטרה שאת צריכה

״הצלחת להוציא ממני כלים חבויים שידעתי שהם שם אבל לא ידעתי איך, ומתי להפעיל אותם..״

״הצלחת להגיע איתי לשורש היעוד שלי, ולתוות לי דרך לכיוון בניית העסק שלי וגיבושו… הצלחת להבעיר בי את האש ואת הרעב להצלחה וללכבוש את העולם.. בלי לפחד ובלי לחשוש…״

גנית חן שחרור - מאפרת

יכול להיות שעברה לך המחשבה...

כן! StandOut מאוד מתאים לך אם רק עכשיו פתחת את העסק שלך או אם את בדרך לעשות את הצעד אל עבר פתיחת עסק – ואפילו יש לך יתרון כי את מתחילה בדף חלק.

במקום לבזבז הרבה זמן בניסוי וטעיה תביני איך לבנות את השירותים שלך, איך למצב את עצמך בשוק ואיך להוציא את המסרים שלך בצורה נכונה – צעד אחר צעד.

כן! עסק ותיק יכול להרגיש הרבה פעמים אחרי תקופה מסויימת שיש צורך ברענון – השירותים כבר לא מדליקים בנו ניצוץ, השגרה קצת שוחקת, אין לנו יותר רעיונות על מה לכתוב ברשתות ולפעמים יש תחושה שהגיע הזמן לעלות לשלב הבא! 

אם את כבר תקופה בעסק שלך יש לך יתרון אדיר בכך שתוכלי לענות על השאלות בצורה מעמיקה מאוד בזכות העבודה שכבר יש לך לקוחות!

הרבה פעמים בתור עסק ותיק אנחנו כבר יודעים הרבה – ולפעמים רק תובנה אחת חדשה יכולה לייצר אצלנו צמיחה אדירה ולהוות בדיוק את המקצפה שהיינו צריכים!

אני מבינה שהרשמה לקורס דיגיטלי יכולה להיות מרגשת, אבל קורה שאנשים מאבדים מוטיבציה תוך כדי או שהם מרגישים שהם לא עומדים בקצב.
לכן Standout בנוי בצורה כזאת שמאפשרת למידה בזמנים נוחים, תוך התאמת הקורס לעסק ולחיים האישיים – יחד עם זאת הקורס נפתח בהדרגה ככה שזה לא ירגיש מציף.

אני מבינה גם שאחריות ותמיכה יכולים לעשות את כל ההבדל כזה קשור למוטיבציה בתהליך – זו הסיבה שברגע שאת נרשמת לקורס את גם מקבלת גישה לקהילה פרטית (בתוך הקורס עצמו ולא בפלטפורמה חיצונית) שתעזור לך להשאר בפוקוס – תוכלי לקבל משוב, לשאול שאלות ולקבל את כל התמיכה שאת צריכה.

אני כל כך מאמינה ב-StandOut שאני מציעה 100% אחריות לשביעות רצון.
כלומר אם במהלך השבוע הראשון של הקורס את מרגישה שהוא לא בשבילך והוא לא מה שציפית – תראי לי שמילאת את דפי המיקוד ותוכלי לקבל החזר כספי מלא – כך שתוכלי לנסות את StandOut בביטחון בידיעה שאין לך מה להפסיד.

אני מבינה שהרשמה לקורס דיגיטלי זו החלטה גדולה ואני רוצה שתרגישי הכי בטוחה בבחירה שלך. אם את מוכנה לבנות את המותג שלך וליצור שירות שאי אפשר לעמוד בפניו – אני מזמינה אותך להצטרף עוד היום!

אני מבינה שזה יכול להיות ממש מתסכל להשקיע בקורס דיגיטלי ולא לראות את התוצאות שלהן ציפית. לכן לקח לי כמה שנים לפתח את StandOut – כדי שאוכל להעניק לך קורס שהוא לא מכיל רק ידע תאורתי אלא גם עבודה פרקטית על העסק!

StandOut מגובה באסטרטגיות וטכניקות מוכחות שעוזרות לעסקים מכל העולם לייצר מותגי פרימיום מצליחים. הקורס משלב הדרכות וידיאו ודפי מיקוד שיעזרו לך להתאים הכל לעסק שלך. יהיה לך את כל מה שאת צריכה כדי לבנות מותג בולט בשוק שמושך לקוחות משלמים!

מעבר לזה תהיה לך גישה לקהילה הפרטית (ממש בתוך אתר הקורסים ולא בדף חיצוני) שבו תוכלי לקבל משוב, לשאול שאלות ולקבל תמיכה ישירות ממני ומחברי הקורס האחרים. רמה כזו של אחריות ותמיכה יכולים לעשות הבדל גדול בהצלחה שלך!

אני כל כך מאמינה ב-StandOut שאני מציעה 100% אחריות לשביעות רצון.
כלומר אם במהלך השבוע הראשון של הקורס את מרגישה שהוא לא בשבילך והוא לא מה שציפית – תראי לי שעשית את השיעור הראשון (כלומר מילאת את דפי המיקוד) ותוכלי לקבל החזר כספי מלא – כך שתוכלי לנסות את StandOut בביטחון בידיעה שאין לך מה להפסיד.

אני מבינה שהרשמה לקורס דיגיטלי זו החלטה גדולה ואני רוצה שתרגישי הכי בטוחה בבחירה שלך. אם את מוכנה לבנות את המותג שלך וליצור שירות שאי אפשר לעמוד בפניו – אני מזמינה אותך להצטרף עוד היום!

בזמן ששיווק ברשתות החברתיות בהחלט יכולה להיות דרך מצויינת להגיע ללקוחות פוטנציאליים, חשוב לגשת לזה עם אסטרטגיה ברורה והבנה מעמיקה של קהל היעד.

פוסטים יפים זה רק אחוז קטן מההצלחה שלך – המסרים שלך, המיתוג שלך, השירות שלך – הם הדברים שבסופו של דבר יעשו את העבודה.

במילים אחרות, במקום לצלול לשיווק ברשתות החברתיות בלי תוכנית ברורה, תוכלי לחסוך לעצמך הרבה זמן, כסף ותסכול על ידי יצירת תוכנית עבודה מדוייקת יותר.
ברגע שיש לך בסיס חזק ויציב, תוכלי להפנות את תשומת הלב שלך למינוף הרשתות החברתיות בצורה הרבה יותר יעילה.

ליוותי מאות בעלי עסקים בשיווק העסק שלהם ואני בהחלט יכולה להבין את היתרון שבליווי יד ביד – אבל לא סתם בחרתי להמיר את כל מה שעשיתי עד היום לקורס דיגטלי.

תראי, לאורך הזמן הבנתי משהו – יש משהו שמתפספס גם בליווי אחד על אחד.
ראשית – כדי שאוכל להעמיק איתך בצורה שאני מרגישה לנכון זה יכול לקחת לנו הרבה מאוד זמן – וכמו שאת יודעת יותר זמן אומר יותר כסף. ולמרות שאני רואה חשיבות גדולה בהשקעה בעסק שלך, אם אפשר להנגיש את הידע ולהוציא אותך לדרך בצורה מאוד מעמיקה ויעילה – זו הדרך שלי לתת לך את הכל במחיר שיהיה גם הוגן כלפייך.

שנית, קורס דיגיטלי הוא פתרון מעולה לאנשים שהלו״ז שלהם עמוס ושקשה להם להתגמש ולהתאים את עצמם למסגרת השעות שפגישה אישית דורשת.
בצורה הזאת אפשר להתקדם בקצב ובזמן שמתאים לך.

ב- StandOut תקבלי מענה לכל השאלות שלך ותוכלי לקבל תמיכה נוספת מקהילה של בעלי עסקים שעוברים את הקורס ביחד איתך. תוכלי לחשוב ולהתקדם ביחד איתם (ואיתי) ולהרגיש תמיכה כל הזמן.

ואם בכל זאת את מרגישה שאת צריכה עוד חיזוק ממני – יש לך אפשרות לרכוש את הקורס עם אופציה לפגישה איתי.

Stand Out מכסה מגוון נושאים, כולל מיתוג, אסטרטגיות שיווק ויצירת שירות ממוקד לקוח. אלו הן מיומנויות חיוניות לכל בעל עסק שמעוניין לצמוח ולהצליח.

בשונה מהרבה קורסים וליווים שיש בחוץ StandOut שם דגש על התאמת השיטה לעסק ולא להפך. כלומר לא תכנסי ל״טמפלט״ שלא מתאים לך אלא תלמדי, בעזרת דפי המיקוד המצורפים לכל שיעור, איך להתאים הכל לעסק היחודי שלך.

A $3000 value all for $379

הכל נמצא

Here comes your final sale pitch. If you have multiple pricing structures, feel free to delete this one and use the section below this one instead. Candy biscuit topping carrot cake wafer gummi bears.

מי אני ואיך אני יכולה לעזור?

היי נעים מאוד, אני גבי ועד היום ליוויתי מאות בעלות עסקים להוציא את העסק שלהן החוצה לעולם!

אבל את הדרך שלי בכלל התחלתי בתור נטורופתית שלא היה לה מושג איך לשווק. לא ידעתי איך להגיד לאנשים ״היי תבואו אליי!״ - לא ידעתי איך להראות להם כמה שאני טובה וכמה שאני יכולה לעזור. ולא משנה איך ניסיתי זה תמיד הרגיש לי מכירתי, דוחף ומאוד לא אני.
לקח לי כמה שנים ללמוד שאחד הסודות הכי גדולים לשיווק - זה להוציא את מי שאת! ואני כאן כדי להראות לך איך את יכולה לעשות כיף ממה שאת אוהבת, בזכות מי שאת!

04

שנים בעסק

החל מנטורופתית/רפלקסולוגית בעבר ועד מלווה שיווקית בהווה

100+

לקוחות מרוצים

מאמנות, מטפלות, קוסמטיקאיות, סטייליסטיות, מקדמי אתרים, מעצבות גרפיות, מעצבות פנים ועוד...

02

קפה ביום

קפה הפוך על בסיס מים עם חלב שקדים בבקשה.

אבל עזבי את מה שאני אומרת...

אני באמת מאמינה שהקורס הזה יכול להיות מקפצה עבורך ועבור העסק שלך. אבל אל תסתפק במילה שלי.
תראי את ההמלצות של חלק מהמלווים והמלוות בעבר ואת השינוי שהם חוו.

“יצאתי עם רעיונות, עם השראה , עם מוטיבציה. יצאתי עם תוכנית פעולה מאוד מאוד ממוקדת של מה אני הולכת לעשות, מי הקהל יעד ומי הלקוחה הפוטנציאלית שלי. אם לא הייתי משתמשת בשירותים שלה רוב הסיכויים שהיא לוקח לי הרבה זמן לגלות בעצמי!”
נס ליפטוב
מאמנת אישית וקבוצתית
“בתהליך איתך למדתי מה אני רוצה לעשות בעסק שלי לבדל את עצמי ולהאמין במי שאני! הגעתי לתוצאות שלא הייתי מדמיינת לעצמי״
אסתי ישראלוב
נטורופתית ורפלקסולוגית
״בשיחה אחת עם גבי הגענו לדוגמאות וכאבים של הקהל שלי לא חשבתי עליהם בכלל. היא הראיתה לי בדרך פשוטה איך לדבר על הנושא כדי להעביר מסר חזק ומדוייק. ביום אחד של פרסום שכלל הסבר קצר בלבד נרשמו כבר 30 נשים!״
ארבל אורפז
בעלת ״החשק לסדר״
“כבר תקופה שבער בי לעשות ולגדול עם העסק הפרטי , אך מעבר למילה עסק ולידע שרכשתי עם השנים לא ידעתי איך לגשת ובמה עליי להתמקד.. היה קושי , היה תסכול אך למרבה המזל את הצלחת לראות אותי! ובעזרת השיקוף הנקי שלך ידעת לייעץ לי ולדייק את השירות שלי בצורה שתתחבר בצורה הכי הרמונית עם האישיות שלי ועל זה אני מודה לך!״
נופר מסיקה
רוקחות טבעית
״על כל צדדי ושאיפותי, גבי יודעת לדייק ולסלול איתי את הדרך המדוייקת עבורי. עשירה בידע וחכמת חיים שהם שילוב נדיר בין חכם סיני זקן ואיש עסקים מנוסה. מנסיון… הדרך השיווקית יותר קלה הרבה יותר כשגבי צועדת איתי”
חגית לוטן
נטורופתית
“מעבר למקצועיות ולשליטה המרשימה בחומר, גבי מעבירה את התהליך בצורה קשובה ונעימה, בדרך להשגת היעדים העסקיים שהגדרנו. עברתי כמה תהליכי ייעוץ פרקטיים וזה אחד היעילים והטובים שבהם״
דרור אלון
מומחה ceo
“פתחת לי ממש את המחשבה והיצירתיות ושינית לי את השפה. לימדת אותי איך לפנות לאנשים ולהניע אותם לפעולה. קיבלתי ממך הרבה כלים והבנה לדרכי שיווק יחודיות ויצרתיות ואין עליך בעולם!”
בר לוי
תרבות נדל״ן אורבנית
“הצלחת להוציא ממני כלים חבויים שידעתי שהם שם אבל לא ידעתי איך, ומתי להפעיל אותם.. הצלחת להגיע איתי לשורש היעוד שלי, ולתוות לי דרך לכיוון בניית העסק שלי וגיבושו.. את בחורה מלאת מחשבה יצירתית, שיודעת להקשיב, להכיל ולהלהיב את הצד השני ליצרתיות שבו.. הצלחת להבעיר בי את האש ואת הרעב להצלחה וללכבוש את העולם.. בלי לפחד ובלי לחשוש…
גנית שחרור
סדנאות איפור , איפור כלות
“גבי היקרה הובילה אותי מסע של דיוק והכרות עם העסק החדש שלי. אני באמת לא יודעת מה הייתי עושה בלי התהליך הזה שכלל המון חיבור וכימיה, ציפייה מתמשכת לפגישה הקרובה ובעיקר העמקות משמעותית על כל רובדי העסק״
קרן צ׳וקלר
עובדת סוציאלית, מטפלת ויוצרת
“מספר העוקבים שלי הוכפל, בנות יוצרות איתי קשר באופן שוטף להתעניין בתוכנית, יש לי כבר שתי לקוחות משלמות בתכנית ועוד כמה פוטנציאליות וזה בלי שיש לי עמוד נחיתה מסודר שמסביר את כל האינפורמציה…מבחינתי הנגשת לי את החלום שלי”
נטע ארגז
נטורופתית ומאמנת כושר
״שנים היה לי קשה עם החלק השיווקי של העסק״ שלי,כשזה נגע לשיווק לא ידעתי מה נדרש ממני כדי לעשות זאת נכון ופשוט הלכתי לאיבוד בין ההמון, ברגע שהכרתי את גבי הכל השתנה, היא הייתה לי כמו אור בחשכה ועזרה לי להבין את הדרך שלי ומה נכון ויעבוד לי ולעסק שלי״
נטע בנאי
מאמנת כושר
“וואו איזה כיף זה לעבוד איתך את הבנאדם הכי נעים ומדהים שהכרתי בזכותך נהנתי מכל רגע בהכנות לוובינר הראשון שלי לא האמנתי שכל הבלאגן הזה הפך להיות כל כך פשוט ונעים לעשייה והכי כיף גם הצלחתי למכור 20% מכירה על הוובינר הראשון. אני עד עכשיו בהלם מהתוצאה״
נופר מתתיהו
מאמנת למציאת זוגיות

A $3000 value all for $379

Enroll Now

897 ש״ח

הכי נגיש

Sweet roll powder dessert. Cake cotton candy chocolate cake jujubes tart muffin brownie wafer. Pie toffee biscuit cake pastry oat cake lollipop.

1,279 ש״ח

הכי עוטף

Sweet roll powder dessert. Cake cotton candy chocolate cake jujubes tart muffin brownie wafer. Pie toffee biscuit cake pastry oat cake lollipop.
דילוג לתוכן